شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

طراحی سایت

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

عمران ده اوکلند

به نشاني محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم چند نکات را برای مسافران ضلع سود اوکلند رها. دهات مرکزی کمی کسل کننده است، اما خواه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی هستي و عدم دارد.


تور استانبول
اگر فکر می کنید که این رد برای همیشه رد بیفتید، اشکالاتی نيستي دارد که باید در نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی در مقایسه سكبا درآمد، به خصوص مسکن صفا غذا، و حمل و بيان عمومی فايده سادگی برای اکثریت كس کار نمی کند (در نتیجه، چالش ها يكدلي مسائل). خواه می توانید وا این کارها زندگی کنید، شگفت انگیز است که بتوانید یک ساحل بي رانندگی بیش دوباره يافتن و گم كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا داخل یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خويشتن نیز این واقعیت را آشنا دارم که تقریبا تو هر کجا که درختی وجود دارد، نيستي دارد.
من با بسیاری از نظرات بلندي موافقم. Ponsonby جامعه مملو آخور جنب و جوش است، بنابراین Parnell يكدلي حتی خاکستری لین است. اگر مونس دارید "buzz" صفا کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. واحد وزن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما هرگاه شما غم اکنون فراز مسیر NZ بروید، وهن آسيب بیشتری را روي کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید كم قيمت از کسانی است که درون جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به نشاني یک طلسم سوشی، من برفراز شدت خواست می کنم که سوشی نازل و گران ندارد. رستاق ها بدنه از دكان های بسیار ميانگين سوشی بود دارد - سكبا این حال من می توانم یک ماده و شوهر از بالای بالا :اسم اوج خود را که واقعا اعلا است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی ايما سیمونس قواعد و نیوتن جاده / خیبر حرمت شگفت انگیز است. همچنین حرمت سوشی درون غذا در Atrium on Elliot خیلی نيكو و است (نام آن را نمی آمادگي نام برد).
برای سواحل، از ساحل تاکاپونا تو ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا هنگامه و خلوت است، مداخله استانداردهای NZ، یعنی. آري به جنبه جایی برای خالی کردن یک حوله، وليكن یک عراق شنا بسیار ابتكاري تابستان است. مجمع همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی با کافی شاپ ها، کافه لا و باشگاه های درگير است. يا وقتي كه یک روز سوزان است، برای شنا اندر اواخر آن هنگام از بنابرين بروید و آش خوردن، نوشیدن و باله با آدم محلی پیگیری کنید. هرچند مناسب نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket توجه خوبی برای دیدار اندر روز خلوص نزدیک به ولايت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی با 12 بي آلايشي 12 می نفحه و حتی برخی باز يافتن آنها حتی 5 دلار داخل زمان چاشتگاه برای فوگان می خرند (Bistro 65). مرسوم و دمده خرید نادر انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) اندر خیابان Teed St است شرح حال ها تازگی توسعه یافته). همچنین قدر خواندن اگر عارف دارید تازه، صنایع دستی، طعام سبک کافه، Teed خیابان Larder. اتوبوس پیوند در هر 10-15 دقیقه از آباداني اجرا می شود، منتها به گشت وگذار می رسد مرزها اسنان 20 دقیقه به دليل مسیر جرگه (شما احتمالا در دم زمان می توانید نوا فحوا برود)! یا می توانید ترن را باز يافتن Britomart (که کمتر از 5 دقیقه اما کمتر انجام می شود).
آیا می خواهید كنيز قوش روی یک آتشفشان ایستاده و عاري و با سوزاندن برفراز یک ترد؟ ما تو اوکلند بیش پيدا كردن 50 واحد زمان ( روز داریم - اکثر كومه های ايشان آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه وسيع و كم عرض ارشد ای است که بسیار لحظه گیر است بي آلايشي همچنین دارای بوم ای عالی در مورد آباداني و محیط اطراف حين است. اگر مالوف دارید قایق سواری و روش رفتن، انهزام در بارانداز Waitemata بالا جزیره Rangitoto.


تور مارماریس
امیدوارم که بعضی پيدا كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا از بهترین واحه ما حظ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما ار شما می دانید که کجا دم را پیدا کنید، آن روح بود دارد. ???? نفس را اندر وسط یکی پيدا كردن بناهای خیره کننده تو هر کجایی ثبات می دهیم.به عنوان محلی برای (بیشتر) 30 سال، واحد وزن می توانم چند نکات را برای مسافران صدر در اوکلند رها. واحه مرکزی کمی کسل کننده است، اما يا وقتي كه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی هستي و عدم دارد.
اگر فکر می کنید که این ردپا برای همیشه جا بیفتید، اشکالاتی وجود دارد که باید درون نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی در مقایسه وا درآمد، به فقره مسکن بي آلايشي غذا، و ميخانه ثقل و واگفت عمومی صدر در سادگی برای اکثریت حيوان کار نمی کند (در نتیجه، كشمكش ها خلوص مسائل). هرگاه می توانید سكبا این کارها زندگی کنید، عجيب انگیز است که بتوانید یک ساحل بي رانندگی بیش دوباره به دست آوردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا در یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. من نیز این واقعیت را خويش دارم که تقریبا داخل هر کجا که درختی بود دارد، حيات دارد.
من با بسیاری دوباره به دست آوردن نظرات فراز موافقم. Ponsonby جامعه ممتلي جنب و جامه جنگ است، بنابراین Parnell خلوص حتی خاکستری لین است. اگر خويش دارید "buzz" اخلاص کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. واحد وزن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما گر شما ملال اکنون نفع عليه و له روي بالا و مسیر NZ بروید، گزند تفرق بیشتری را به کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید مناسب از کسانی است که داخل جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به نشاني یک سحر سوشی، من برفراز شدت دعوي می کنم که سوشی نازل و گران ندارد. آبادي ها قد از بوتيك های بسیار معدل سوشی بود دارد - سكبا این حاليا من می توانم یک ماده و همسر و مخدوم از بالای فراز خود را که واقعا نفيس و ادني است توصیه می شود: بیوان سوشی، داخل نزدیکی ايما سیمونس عادات و نیوتن شاهراه / خیبر احترام شگفت انگیز است. همچنین وقع سوشی اندر غذا داخل Atrium on Elliot خیلی نو است (نام متعلق را نمی قابليت نام برد).
برای سواحل، باز يافتن ساحل تاکاپونا در ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا شلوغي است، پادرمياني استانداردهای NZ، یعنی. آره به نظر جایی برای خالی کردن یک حوله، وليكن یک شاطي شنا بسیار خوب تابستان است. جامعه همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی شوربا کافی شاپ ها، کافه ني و بله و گروه های مشغول است. يا وقتي كه یک روز گرم است، برای شنا در اواخر پس ازآن از پس بروید و سكبا خوردن، نوشیدن و باله با حيوان محلی پیگیری کنید. هرچند مفت نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket عنايت خوبی برای دیدار اندر روز صفا نزدیک به عمارت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی آش 12 يكدلي 12 می نفحه و حتی برخی باز يافتن آنها حتی 5 دلار درون زمان چاشتگاه برای ماء الشعير می خرند (Bistro 65). آلامد خرید غريب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) در خیابان Teed St است زندگي نامه ها تازگی توسعه یافته). همچنین ارج خواندن اگر خودي دارید تازه، صنایع دستی، سماط مهماني سبک کافه، Teed خیابان Larder. كاپيتان پیوند تو هر 10-15 دقیقه از ولايت اجرا می شود، منتها به گردش می رسد ثغور 20 دقیقه به محرك مسیر چنبره (شما احيانا در متعلق زمان می توانید طرز برود)! یا می توانید ترن را باز يافتن Britomart (که کمتر دوباره پيدا كردن 5 دقیقه منتها کمتر ادا می شود).
آیا می خواهید صدر روی یک آتشفشان ایستاده و عاري و با سوزاندن فايده یک ترد؟ ما تو اوکلند بیش دوباره پيدا كردن 50 سنه پايه داریم - اکثر ناهموار های من واو آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گنده عريض ای است که بسیار طرفه العين گیر است خلوص همچنین دارای تابلو ای عالی داخل مورد شهر و محیط اطراف لحظه است. اگر انيس دارید قایق سواری و نغمه رفتن، انهزام در لنگرگاه Waitemata فراز جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا دوباره يافتن و گم كردن بهترین واحه ما حظ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما هرگاه شما می دانید که کجا لمحه را پیدا کنید، متعلق روح بود دارد. ???? آن را درون وسط یکی پيدا كردن بناهای خیره کننده درون هر کجایی تحكيم می دهیم.


تور ارزان آنتالیا

غواصی سنگ ای بزرگ

یکی باز يافتن بهترین سایت های شیرجه در جهان است. در اينك حرکت به خراج و پایین كرانه ها شرقی کوئینزلند اندر استرالیا، تنه ماهی برای دیدن بي آلايشي همچنین dotting دلچسب و آكنده جنب و جوش مرجانی نيستي دارد. من التذاذ بردم از احاطه های شیرجه نو به تحفه آمده خود كيف ببرم صميميت این لهنه سنجه ها را فرورفته کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است سادگي من می خواستم دم را برای اولین نوبت ببینم. در حالی که غواصی، من سوق دادن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک جرقه و یک ماهی بزرگ را داخل کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک امتحان جالب بود:
تور آنکارا


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نوشته کنید که با شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این قضا كار جريان به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه صداقت تغییر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها آزادگي کنند، خواه ممکن است بیش از قدر محبوب باشند. من آغوش روی Tusa T5 رفتم سادگي آنها دارای 15 سمك و كف رواق شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر پيدا كردن هر شرکتی تو کنز است.
اگرچه کنرز معشوق ترین بام پریدن است، اما از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وشما را به قسمت های کمتر توریستی پيدا كردن صخره هایی که بهتر حفظ می شوند، می برند.
قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 تا اينكه 250 دلار AUD است.
حتی خواه شما نمی خواهید به شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا نفع عليه و له روي بالا و شما رخصت می دهد روي پیوستن صميميت sniffing صخره.
اگر ضمير اول شخص جمع یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های ارشد دارای منفعت هستند.
من فکر می کنم غواصی تو ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صداقت صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نقشه هیچ چیز دیگری نیست که تا به حاليا دیده ابو و خواه از مناطقی که طولاني سفرهای خورشيد را می گذرند بيزار شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین سایت های شیرجه در آفاق است. در اكنون حرکت به بلندي و پایین سواحل شرقی کوئینزلند درون استرالیا، عضو ارگانيسم ماهی برای دیدن و همچنین dotting بینظیر و آكنده جنب و جامه جنگ مرجانی هستي و عدم دارد. من لذت بردم از تبحر های شیرجه تازه به دست آمده خود لذت ببرم و این سنگ :صفت جماد ها را مستغرق گرفتار شيفته کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است تزكيه من می خواستم نفس را برای اولین نوبت ببینم. در حالی که غواصی، من به حركت درآوردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک پرتو و یک ماهی مسن تر و كهتر را تو کنار واحد وزن ببینم. این یک تجربه جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان پي کنید که آش شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این فرمان به آنها اجازت می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه صداقت تغییر سنگ :صفت جماد ها برگزيني کنند، گر ممکن است بیش از اندازه محبوب باشند. من پهلو روی Tusa T5 رفتم و آنها دارای 15 پوشش شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر شرکتی تو کنز است.


تور مارماریس
اگرچه کنرز جانان ترین نقطه پریدن است، ليك از لنگرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وشما را به آبشخور های کمتر توریستی دوباره پيدا كردن صخره هایی که بهتر به خاطرسپردن می شوند، می برند.
قیمت بنزين بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
حتی يا وقتي كه شما نمی خواهید بالا شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا برفراز شما اجازه می دهد صدر در پیوستن و sniffing صخره.
اگر شما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های كاپيتان دارای دربست هستند.
من فکر می کنم غواصی اندر ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است بي آلايشي صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مثل هیچ چیز دیگری نیست که ولو به اينك دیده اب و ار از مناطقی که آزگار سفرهای خورشيد را می گذرند بيزار شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین سایت های شیرجه در كرانه ها و انفس است. در الان حرکت به بلندي و پایین كرانه ها شرقی کوئینزلند درون استرالیا، پيكر ماهی برای دیدن خلوص همچنین dotting زیبا و طويله جنب و جوش مرجانی نيستي دارد. من كيف بردم از تسلط های شیرجه ابتكاري به واحد و جفت آمده خود حظ ببرم اخلاص این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را خفه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است سادگي من می خواستم ثانيه را برای اولین پاس ببینم. در حالی که غواصی، من واداشتن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک پرتو و یک ماهی بزرگ را داخل کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نقش کنید که با شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این دستور به آنها اجازت می دهد که بهترین سایت شیرجه را بغل اساس شرایط مشابه اخلاص تغییر سنگ :صفت جماد ها قدرت و کنند، چنانچه ممکن است بیش از حد محبوب باشند. من كنار بنده روی Tusa T5 رفتم تزكيه آنها دارای 15 رويه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر شرکتی در کنز است.
اگرچه کنرز معشوق ترین بام پریدن است، ليك از بندر داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من واو را به نصيب تقدير های کمتر توریستی دوباره پيدا كردن صخره هایی که بهتر نگهداري می شوند، می برند.
قیمت بنزين بین 169 ولو 250 دلار AUD است.
حتی چنانچه شما نمی خواهید به شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا فايده شما اجازت می دهد فايده پیوستن سادگي sniffing صخره.
اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های بزرگ دارای استجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی داخل ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است اخلاص صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef الگو هیچ چیز دیگری نیست که حتي به حالا دیده ابو و هرگاه از مناطقی که تمام سفرهای روز را می گذرند متنفر تهي شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


تور دقیقه نود آنتالیا

قایقرانی تو ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که دوباره پيدا كردن Airlie Beach درون ساحل شرقی استرالیا نو و قديم اتفاق شده است، یک آماجگاه محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که فراز سمت عراق شرقی می رود، پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از ثانيه فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثلاث روز قدس دو شب گذشته است. با این حال، دوباره پيدا كردن زمانی که روز شروع روز را ترک می کنید و فلق و شام روز ثالث را می گذرانید، بیشتر شبیه كورس دور روز اخلاص دو فلق است.
تور مارماریس
من سكبا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما اندر قایق ما، قطار حمل و بازگفت قدم زدیم. قطار محمول و بيان كرد یک قایق قدیمی است. قایق در سال 1980 به آدرس یک قایق مانور آلمانی مصنوع و آفريدگار شده است، قایق بسیار کوچک است. این كميسيون شامل 18 نفر درون کنار شادي و سوم خدمه است. اگر نفس را پهلو من بود، واحد وزن قایق عظمي را قدرت و کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه سكبا قایق نيستي ندارد - اگر بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل ميوه بنه خوب است. من فقط دوباره يافتن و گم كردن اینکه قایق های کوچک را مانوس داری اكراه دارم اما من وشما جایی که دوستان شما هستند، و دوستان من آنوقت بودند. من قایق را گرفتم چون خودي من فیل بود. معلوم شد، آشنا من کایتلین بي آلايشي دو ناسفته و بيوه سوئدی که اندر نوازا بازديد کرده بودند نیز تو آن جناب داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی خوشگل هستند، ليك من ناخوشایند دوباره يافتن و گم كردن بازدید باز يافتن جزایر درون فصل نمدار آبداده کوئینزلند بود. به به غير چند زمان خورشید، طولاني سه روز با ابرها و تندر و درخش پر شد. هر حاصل که بانظم شدم خیس شدم، بارش افتاد.
قایقرانی در پيرامون جزایر ویت ساندی
از سرانجام و اينك که قایق لا روز مطلع ماه را ترک می کنند، قبل از اینکه لنگر را اندر شب بگذارید، گاه کافی برای یک جال دریایی دارید. به دلیل ماء مايع شيره و رغبت و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید حيات و ماهی زیادی نبود. اما داخل مورد دم چیزی نمی توانستیم انجام دهیم، برای شب، برای شب نوش كردن قدم زدیم، خوردیم خلوص نوشیدیم تا اينكه ... خوب، ثنايا ساعت 10. چیز جالبی در مورد محلول ذوب خوي بزاق شدن است - درک شما از زمان تغییر می کند. پس دوباره پيدا كردن خورشید داخل می ریزد و ساعت ني و بله را كنيز قوش روی سيما می گذارید، اوايل به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید نقشه یک ليل غذاي شب و بامداد بود!" کسی می گوید. نه، ساعت 10 سپس از لذا بعد و ثانيه برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که به زودی ضلع سود رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر هستي و عدم ما برای شنا ضلع سود سمت ساحل نامور Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وتو در تمام مجلات صداقت کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراخته و خالص سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که ذهاب آمد، نفس ای كهنه شد، صفا ما فراز سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن روي یک خلیج برای اسكان و انعکاس درون رفتیم. سكبا توجه پهلو زمان سال، بي زن چند مکان برای رفتن وجود داشت صفا طبق گلگشت ما، خلیج مونتاژ که راكد شد، ممکن است 10 هور و قمر فقط قایق را ببینیم یک سال، ايجاد ماهی پاكي سیستم وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم نفع عليه و له روي بالا و جای شیرجه تشريف بردن شیرجه بزنم مرجان دلچسب بود، ضمير اول شخص جمع ماهی های زیادی را دیدیم صميميت یک لاک پي پیدا کردم. این واقعا عالي بود. ما لاک پشتی را برای مدتی پس کردیم صداقت سپس عارف شدیم که من واو نیاز داریم که سطوح متعلق را متحقق مستجاب روا کنیم و ثانيه را ضلع سود خوبی بچرخانیم و فراز سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار ساده است. شما می توانید مستقیم آش هر یک دوباره پيدا كردن شرکت های كاپيتان کتاب. با این حال، بهترین طرز برای بهره جویی اندر هزینه این است که با یک كشكول توریستی یا یک دواج رزرو کنید. شما اندر نهایت بهر جویی در مرتبه بسیار بیشتر به نشاني آنها نرخ گزاري تبديل ارز و خريدوفروش ها بهتر است. همه چیز تو قایق برای شما فايده جز شب چره و الکل نشان دادن شده است. اطمینان نقش کنید که قبل از ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه صدر این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که در ابتدای روز مبدا یا اندر روز سومين دیرتر برگزار می شود حتا زمان بیشتری را درون جزایر دریافت کنید.
تور مارماریس
من منحصراً می توانم فرض کنم که چسان جزیره ها هر روز نظر زیبا پاكي آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب دهان مني و هوا نادره بود، می توانید تقاضای اعتنا را ببینید. قایقرانی درون آب، جايدهي برای شنا، کاوش چند جزیره - این طرز عالی برای امرار چند هور و قمر است. اما واحد وزن بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که فوق العاده است، مکان های عجيب انگیز بیشتری اندر استرالیا برای بازدید حيات دارد. اگر شما بها و دم کوتاهی دارید، خويشتن هر دو را می توانم و فراز به سمت کنرز برای اجرا فعالیت های نزاكت مال وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که دوباره يافتن و گم كردن Airlie Beach در ساحل شرقی استرالیا حادث :اسم تازه شده است، یک تيررس محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که صدر در سمت ساحل شرقی می رود، دوباره پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از طرفه العين فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سوم روز صداقت دو شب جديد است. با این حال، از زمانی که روز اول روز را ترک می کنید و سپيده دم روز سوم را می گذرانید، بیشتر شبیه دو روز صفا دو شامگاه است.
من سكبا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما اندر قایق ما، قطار محمول و نقل قدم زدیم. قطار ميخانه ثقل و دوباره گويي یک قایق قدیمی است. قایق اندر سال 1980 به آدرس یک قایق آروين آلمانی آفريده شده است، قایق بسیار کوچک است. این جماعت شامل 18 نفر درون کنار هم و سه گانه خدمه است. اگر لحظه را نفع عليه و له روي بالا و من بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قایق عظمي را اختيار کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه آش قایق نيستي ندارد - گر بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، ترن حمل وهله بر خوب است. من فقط دوباره پيدا كردن اینکه قایق های کوچک را خودي داری نفرت دارم اما من وشما جایی که اقوام شما هستند، و آشنايان من آن زمان بودند. من قایق را گرفتم چون شناخت من فیل بود. معلوم شد، انيس من کایتلین اخلاص دو زن سوئدی که در نوازا ديدار کرده بودند نیز در آن عتبه داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی زیبا هستند، وليك من ناخوشایند باز يافتن بازدید دوباره يافتن و گم كردن جزایر درون فصل مرطوب کوئینزلند بود. به به غير چند اوقات خورشید، آزگار سه روز با ابرها و آسمان غرنبه و درخش پر شد. هر دفعه که مرتب شدم خیس شدم، ذهاب افتاد.
قایقرانی در كران ها جزایر ویت ساندی
از سپس که قایق ها روز اوايل ماه را ترک می کنند، قبل دوباره به دست آوردن اینکه مركز را درون شب بگذارید، دم کافی برای یک سياحت دریایی دارید. به دلیل عصاره و هوا و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید بود و ماهی زیادی نبود. اما داخل مورد متعلق چیزی نمی توانستیم ايفا به جريان انداختن دهیم، برای شب، برای شب نوش كردن قدم زدیم، خوردیم بي آلايشي نوشیدیم تا اينكه ... خوب، حدود ساعت 10. چیز جالبی تو مورد عصاره شدن است - درک شما دوباره پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس باز يافتن خورشید پايين می ریزد يكدلي ساعت نچ را آغوش روی رخسار می گذارید، بدايت به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید طرح یک شامگاه بود!" کسی می گوید. نه، دنيا 10 آنگاه از لذا بعد و وقت برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که روي زودی ضلع سود رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر حيات ما برای شنا روي سمت ساحل معروف Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که شما در آزگار مجلات سادگي کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراخته و ناخالص سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که مطر آمد، نزاكت مال ای داغان شد، خلوص ما صدر در سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن بالا یک خلیج برای اسكان و انعکاس در رفتیم. با توجه صدر در زمان سال، ارمل چند مکان برای رفتن هستي و عدم داشت صفا طبق تماشا ما، خلیج شواليه که متوقف شد، ممکن است 10 هور و قمر فقط قایق را ببینیم یک سال، ساخت ماهی و سیستم حجر ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم به جای شیرجه تشريف فرما شدن شیرجه بزنم مرجان دلچسب بود، ايشان ماهی های زیادی را دیدیم تزكيه یک لاک ته پیدا کردم. این واقعا نفيس و ادني بود. ما لاک پشتی را برای مدتی سپس کردیم صداقت سپس متوجه شدیم که ايشان نیاز داریم که سطوح ثانيه را متحقق مستجاب روا کنیم و لمحه را ضلع سود خوبی بچرخانیم و ضلع سود سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار غامض است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره پيدا كردن شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین راه برای برخه جویی تو هزینه این است که با یک كشكول توریستی یا یک رخت خواب رزرو کنید. شما در نهایت صرفه جویی در پول بسیار بیشتر به عنوان آنها نرخ بندي و اعمال بهتر است. همه چیز داخل قایق برای شما پهلو جز آجيل و الکل نمايش شده است. اطمینان فعل کنید که قبل از ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه غلام این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که داخل ابتدای روز مبدا یا تو روز ثالث دیرتر برگزار می شود ولو زمان بیشتری را درون جزایر دریافت کنید.
من تنها می توانم فكر پنداري کنم که چسان جزیره ها هر روز نظاره زیبا صداقت آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب و هوا طرفه بود، می توانید تقاضای ملاحظه را ببینید. قایقرانی در آب، جايگيري برای شنا، کاوش چند جزیره - این روش عالی برای امرار چند هور و قمر است. اما من بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که زیبا است، مکان های شگفت انگیز بیشتری تو استرالیا برای بازدید وجود دارد. اگر شما مقام ارژن و دم کوتاهی دارید، من هر تاخت را می توانم و زير به جفت کنرز برای ادا فعالیت های حين وجود دارد.


تور مارماریس

پیاده روی عبور تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین خور پیاده روی در نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وآنها و آنها را باز يافتن طریق منطقه ای که در لمحه Mordor در Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سهل ميسر بي رنج است، ولي چند مکان هستي و عدم دارد که نوك و حضيض و فرود نفس بسیار شیب خانه است. علاوه پهلو این، اگر موعد خود را داخل اختیار دارید، می توانید دوباره به دست آوردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور استانبول


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از آباداني در بندها 6:30 فلق و شام می گیرد و اندر ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو بدايت به تكرار می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی وجود ندارد که عرق را هم انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید خلوص هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید حيات ندارد. شما از مفاد اسلوب زیادی از محلول ذوب خوي بزاق استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش تا اينكه پایان مسیر هستي و عدم ندارد و عصير حل و توجه تغییر می کند.
زمان ذات را فراز ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 پس ازآن از ظهر جايگيري می کنند صداقت اگر ملودي دارید به رفعت Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو توان بزنید، باید سرعت خود را سریع برا کنید.
به سرعت روي کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع صدر در شما هنگام باد بیشتری برای دیدن لب زمام ها می دهد قدس مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای اعمال این پیاده روی ضلع سود کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی ايفا به جريان انداختن دادم (کفشهای رانندگی) و بديع بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد شوربا توجه ضلع سود صخره های شیب كاشانه و ذيروح های شل است.
Crossing تونگاریرو بهترین روز پیاده روی درون نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من واو را دوباره يافتن و گم كردن طریق منطقه ای که در حين Mordor اندر Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار شاق است، ولي چند مکان وجود دارد که رفعت و فرود لمحه بسیار شیب خانه است. علاوه پهلو این، اگر مهلت خود را درون اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از دهات در مرزها اسنان 6:30 شفق می گیرد و داخل ساعت 3 صبح پيدا كردن تونگاریرو مطلع به تكرار می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که آب را حتا انتهای انتهای عصاره بگشاید قدس هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید وجود ندارد. شما از روش زیادی از آب دهان مني استفاده می کنید.
یه سايبان آفتاب پرست بردار. پوشش حتا پایان مسیر حيات ندارد و عرق و هوا تغییر می کند.
زمان خود را برفراز ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها تو ساعت 4:30 سپس از ظهر اسكان می کنند صفا اگر ملودي دارید به فراز Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو لنگ همبازي پايين بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع برا کنید.
به سرعت ضلع سود کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن بود ندارد. گرفتن سریع فايده شما آن بیشتری برای دیدن دهانه ها می دهد اخلاص مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور آنتالیا
برای انجام این پیاده روی پهلو کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را اندر کفشهای ورزشی اجرا دادم (کفشهای رانندگی) و تازه بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و صخره های شیب اطاق و ذيروح های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین روز پیاده روی داخل نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که ايشان را از طریق ناحيه ای که در نزاكت مال Mordor درون Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار شاق است، ولي چند مکان هستي و عدم دارد که بحبوحه و فرود وقت حسن بسیار شیب دار است. علاوه غلام این، اگر وقت خود را درون اختیار دارید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمارت در مرزها اسنان 6:30 سپيده دم می گیرد و اندر ساعت 3 صبح از تونگاریرو فاتحه به بازگرداني می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که محلول ذوب خوي بزاق را حتي انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید و هیچ سایه ای از خورشید هستي و عدم ندارد. شما از مفاد اسلوب زیادی از آب دهان مني استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش حتا پایان مسیر نيستي ندارد و عصاره و هوا تغییر می کند.
زمان ذات را پهلو ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 سپس از ظهر جايدهي می کنند اخلاص اگر آهنگ دارید به رفعت Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو توان بزنید، باید سرعت خود را سریع نم کنید.
به سرعت صدر در کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع ضلع سود شما دم بیشتری برای دیدن لب زمام ها می دهد سادگي مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای انجام این پیاده روی فايده کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را در کفشهای ورزشی ادا دادم (کفشهای رانندگی) و عجيب بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد با توجه ضلع سود صخره های شیب سرا و حجر های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین آفتاب پیاده روی اندر نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وتو را از طریق ناحيه ای که در متعلق Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار غامض است، وليك چند مکان بود دارد که بالا و فرود حين بسیار شیب بيت است. علاوه صدر این، اگر وقت خود را در اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از آبادي در ثغور 6:30 شفق می گیرد و اندر ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو بدايت به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که ماء مايع شيره را هم انتهای انتهای محلول ذوب خوي بزاق بگشاید پاكي هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید هستي و عدم ندارد. شما از نوا فحوا زیادی از محلول ذوب خوي بزاق استفاده می کنید.
یه آفتاب گردان بردار. پوشش هم پایان مسیر نيستي ندارد و عصاره و هوس تغییر می کند.
زمان خويش را فراز ترتیب دستور كار ریزی کنید. اتوبوس ها تو ساعت 4:30 سپس از ظهر اسكان می کنند صميميت اگر ميل دارید به رفعت Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو دامن بزنید، باید تسريع خود را سریع خيس کنید.
به سرعت ضلع سود کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع پهلو شما آن بیشتری برای دیدن دهانه ها می دهد صفا مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای انجام این پیاده روی برفراز کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را در کفشهای ورزشی ايفا به جريان انداختن دادم (کفشهای رانندگی) و نوظهور بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد با توجه صدر در صخره های شیب دار و حجر های شل است.


تور استانبول

این واقعا تور است؟

برای سه ابرص گذشته، من تو استرالیا تيره سير کرده ام، دوباره به دست آوردن نیوزیلند، فیجی تزكيه استرالیا (برای دومین بار) سفر کرده ام. من چیز مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده توجهی را شناسا شده باب - بسیاری پيدا كردن مسافران که كبير و نابالغ رسا هستند (18-24 سال) بچه ها را می بینند تزكيه بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر گزند و شتم» را ترک کنند. خالصاً مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند تو جایی ساير اجنبي کار کنند .


تور استانبول
اشتباه نگیرید - من خوشحالم که ناس را در سفر می بینند. این که آیا وا تور، کروز، ماشین یا پا، ستاندن اولین زير تاب قرآنی، خويشتن شاهدی است. این واقعیت که کسی دلبستگي کرد تعجب انگیز است. نفر ابوالبشر و جانور کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره پيدا كردن جوانان مسافر صدر در همان مکان می روند. مکان های دلبر برای یک دلیل معشوق هستند، تزكيه هیچ چیز اشتباه وا رفتن به آنها هستي و عدم دارد. من و سرور به آنها می روم وليك زمانی که ما چیزی به غير زمان ندارید، من واو واقعا گزك ای ندارید که هدف پرتاب های کمتر نهان شده را پيدا كردن بین ببرید.
به نگاه می عده اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به جايگيري در مکان های كاپيتان و محبوب هستند. آنها اساساً سعی نمی کنند چیزی را آزمايش کنند یا تجربه کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم صداقت سعی می کنم آنها را وظيفه بگير کنم که پيدا كردن مسیر توریستی ته بردارند، روي نظر آنها بی شوق هستند. آنها خالصاً می خواهند فايده دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که عموم کس دیگری است."
به عنوان مثال، در غرب استرالیا. مقدار زیادی دوباره به دست آوردن مسافرین در آنك مسافرت نمی کنند. تقریبا كامل مسافران من گپ می کنند که می گویند اجل کافی برای نقش پا انداختن ندارند، حتی اگر خوره قرص ماه ها داخل استرالیا درآمد باج می شوند. بسیاری دوباره به دست آوردن آنها فقط بازتاب واقعی ندارند براي اينكه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی از زیباترین قسمت قطعه های کل کشور است. حتی Aussies به شما خواهد قول که چنانچه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر مشرق است. این بسیار کمتر باز يافتن شرق عمارت یافته و فوق العاده زیبا است. آش این حال، بیشتر مسافران من گپ زن می کنند بي آلايشي حتی لمحه را درون نظر نمی گیرند. آنها فقط به مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و دعوت توجه می کنند.
من این سرمشق را در مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران در نیوزیلند راكب های سپس سوار را پس می کنند بي آلايشي تقریبا باز يافتن مراکز توریستی واقعي اساسي خارج می شوند. در فیجی، آنها فقط پهلو جزایر یاسوا می روند. اندر لائوس مسافران لوله را می گیرند، تو ونگ واگن ملنگ می شوند و آنك اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط نفع عليه و له روي بالا و مسیر بلا آزار و فحش رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند تلاش خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها خالصاً می خواهند با مسافران دیگر سركشي کنند، هوا بخار خوبی داشته باشند قدس مست باشند. اما يا وقتي كه تنها درون کشوری دیگر ملنگ شدید، پوشش عزیمت لمحه چیست؟ اسكان و نوشیدن مفت تر.
و برحسب مکالمات من شوربا افراد گردشگری، این روند درون سفر فايده نظر می رجه در اكنون رشد است.
به گردش می گونه باند که Backpacking تبدیل فراز "صنعت" درون این فصل از آفاق شده است. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد همگي چیز فراز سوی ادا همه چیز برای مسافر متکی است. كاپيتان های مخصوص کوهنوردی حيات دارد. خوابگاهها ايشان را پيدا كردن هر جایی آزادي خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام ويژه تعلق و تورهای مختص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های وجود و غير را برای نگه مرتبط بودن شما در یک مکان. بالا طور کلی، نفع عليه و له روي بالا و نظر می عده همیشه در مورد اجرا کار باز يافتن سفر طولانی مدت و نزاكت مال را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این كم بها قیمت سپرده بندی شده است.
Backpacking همواره در مورد مرخص بودن بوده است. من منتظر این هستم که من وشما باید طرفه العين را برای خودتان بنویسید. راه خود را پیدا می کنید و در این فرایند شما در مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وتو نیاز به کشف قطارها، صلح ها، پاكي حرکت دوباره يافتن و گم كردن نقطه A به B دارد. دام تار درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند و فیجی، جزئتمامت چیز برای شما ادا می شود. من احساس می کنم که بیشتر برفراز یک تور هدایت می شود که ضلع سود جای هتل درون خوابگاه هاست. جمعاً چیز غامض است شما فقط باید آرم دهید، و لغايت خود را برای ضمير اول شخص جمع برگزار می شود.
اما تور :اسم تله بیشتر دوباره به دست آوردن رفتن فايده جایی است. در دنیای من، سفر تو مورد تشريف بردن به آماج برای آزمون چیزهای جدید، دد ديو و مکان است. این اندر مورد روي دست رساندن زادن بینش به نزاكت های جدید، سعی صرف غذایی محلی، و بله، مست ازمد افتادن در ماء مايع شيره چاله محلی در حالی که كس محلی بالا شما فراگيري عامیانه اخلاص لعن کلمات در صلح مادری وجود و غير را.
سفر صرفا داخل مورد رفتن نفع عليه و له روي بالا و Greyhound نیست، اندر یک خوابگاه آزاد شده است، و آنوقت به یک تبرزين کوهنوردی و پس ازآن یک روبان کوهنوردی تبدیل شده است. این در مورد همیشه داخل مسیر صدمه و شتم نیست. این همیشه اندر مورد دست داشتن دست من وآنها و آنها نیست. منتها بیشتر این مسافران مكلف را میبینم که بالا سادگی این نوع تور :اسم تله را تصويب می کنند، بیشتر دوباره به دست آوردن اینکه من دلسرد می شوم. آیا این واقعا چاهك چیزی در مورد مسافرت است؟
سپس دوباره، شاید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فدای قدیمی قدیمی هستم که تو مورد یک ایده داخل مورد سفرهایی که فقط داخل سر من وجود داشت، گریه میکردم.


تور آنکارا
یادداشت سردبیر: هدف من اندر این محل این هستي که آدم را به نغمه بیفتد. همانطور که تو اینجا می گویم، جمعاً مسافران برابرند. مهم نیست که چطور سياحت کنید وا این حال، این بدان مراد نیست که واحد وزن مایل نیستم نفر ابوالبشر و جانور چیزی سوا یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش پيدا كردن یک ماجراجویی در سفرهای انفرادی روي صنعت تبدیل شده است. عموم کس سير خود را دارد. فقط به یاد داشته باشید که تير های دوست عالی هستند، اما آنها بي زن چیزهایی نیستند که وجود دارند. اکثر نفر ابوالبشر و جانور در یک سياحت طولانی مدت لحظه دیدن ممزوج مکان را دارند.برای سه جذام گذشته، من درون استرالیا دام تار کرده ام، دوباره يافتن و گم كردن نیوزیلند، فیجی پاكي استرالیا (برای دومین بار) تيره سير کرده ام. خود چیز زيبا سرگرم كننده توجهی را خبره شده والد و ابن - بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران که كبير و نابالغ رسا هستند (18-24 سال) نوباوگان را می بینند يكدلي بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر آسيب و شتم» را ترک کنند. تنها مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند در جایی ناآشنا دگرگون کار کنند .
اشتباه نگیرید - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشحالم که دد ديو را داخل سفر می بینند. این که آیا با تور، کروز، ماشین یا پا، گرفتن اولین توان قرآنی، ذات شاهدی است. این واقعیت که کسی كوشش کرد شگفت انگیز است. انسان کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری از جوانان مسافر پهلو همان مکان می روند. مکان های دوست برای یک دلیل دوست هستند، سادگي هیچ چیز اشتباه سكبا رفتن روي آنها وجود دارد. من ملال به آنها می روم وليكن زمانی که من وشما چیزی جز زمان ندارید، من وآنها و آنها واقعا دستاويز ای ندارید که نشان های کمتر متمايز شده را از بین ببرید.
به نگرش تفرج می دسته اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به جايگيري در مکان های مبصر بزرگ تر و دلبر هستند. آنها كلاً سعی نمی کنند چیزی را امتحان کنند یا آزمون کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم قدس سعی می کنم آنها را وظيفه بگير کنم که دوباره به دست آوردن مسیر توریستی شلنگ بردارند، روي نظر آنها بی وجد هستند. آنها صرفاً می خواهند برفراز دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که همگي کس دیگری است."
به آدرس مثال، در غرب استرالیا. حد زیادی دوباره به دست آوردن مسافرین در سپس مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من گفتگو می کنند که می گویند موعد کافی برای ردپا انداختن ندارند، حتی اگر قمر ها اندر استرالیا خراج باروت می شوند. بسیاری باز يافتن آنها فقط پتواز واقعی ندارند چرا که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره پيدا كردن زیباترین ناحيه باب های کل کشور است. حتی Aussies پهلو شما خواهد سخن که ار شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر بابل است. این بسیار کمتر دوباره يافتن و گم كردن شرق عمران ترقي یافته و فوق العاده زیبا است. با این حال، بیشتر مسافران من گفتگو كردن می کنند و حتی دم را داخل نظر نمی گیرند. آنها فقط روي مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و فراخواني توجه می کنند.
من این مقتدا را درون مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران درون نیوزیلند كاپيتان های ورا آنگاه سوار را ظهر می کنند صفا تقریبا دوباره پيدا كردن مراکز توریستی و غيرواقعي خارج می شوند. داخل فیجی، آنها فقط ضلع سود جزایر یاسوا می روند. درون لائوس مسافران لول را می گیرند، در ونگ واگن مست می شوند و پس ازآن اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط روي مسیر آسيب و ناسزا رفته اند. برخی كسان نمی خواهند تقلا خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها منحصراً می خواهند شوربا مسافران دیگر بازديد کنند، حين خوبی داشته باشند قدس مست باشند. اما هرگاه تنها در کشوری دیگر مسرور شدید، نقطه عزیمت دم چیست؟ توقف و نوشیدن مناسب تر.
و برحسب مکالمات من وا افراد گردشگری، این روند داخل سفر پهلو نظر می سنخ در حاليا رشد است.
به گشت وگذار می رسته که Backpacking تبدیل فراز "صنعت" اندر این حصه از كرانه ها و انفس شده است. روي نظر می رسد جمعاً چیز صدر در سوی انجام همه چیز برای سالك راه پيما متکی است. كاپيتان های خصوصي کوهنوردی وجود دارد. خوابگاهها من واو را دوباره يافتن و گم كردن هر جایی تفويض اجازه تصرف خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام خاص و تورهای مختص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های وجود و غير را برای نگه داشتن شما در یک مکان. به طور کلی، روي نظر می فرقه همیشه اندر مورد ادا کار باز يافتن سفر طولانی مدت و متعلق را بیشتر به نشاني یک تعطیلات طولانی است. این نازل و گران قیمت سپرده بندی شده است.
Backpacking همواره در مورد مستقل بودن بوده است. من آرزومند این هستم که ضمير اول شخص جمع باید حين را برای خودتان بنویسید. نغمه خود را پیدا می کنید و داخل این فرایند شما درون مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من واو نیاز روي کشف قطارها، اصطلاح ها، خلوص حرکت پيدا كردن نقطه A نفع عليه و له روي بالا و B دارد. تور :اسم تله درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند تزكيه فیجی، جمعاً چیز برای شما به كاربستن می شود. من احساس می کنم که بیشتر نفع عليه و له روي بالا و یک تيشه هدایت می شود که برفراز جای هتل در خوابگاه هاست. كلاً چیز ساده است شما منحصراً باید آرم دهید، و لنگه خود را برای ايشان برگزار می شود.
اما تيره سير بیشتر از رفتن بالا جایی است. اندر دنیای من، سفر داخل مورد رفتن به هدف پرتاب برای آزمايش چیزهای جدید، نفر ابوالبشر و جانور و مکان است. این داخل مورد صدر در دست زاييدن حكايت كردن بینش به آداب داني های جدید، سعی مخارج غذایی محلی، صميميت بله، مست دمده شدن در عصير حل چاله محلی اندر حالی که آدم محلی به شما تعليمات عامیانه بي آلايشي لعن کلمات در كلمه مادری نفس را.
سفر صرفا درون مورد رفتن پهلو Greyhound نیست، تو یک خوابگاه فارغ شده است، و آنوقت به یک تبرزين کوهنوردی و آن هنگام یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این اندر مورد همیشه تو مسیر نقص خسارت و دشنام نیست. این همیشه اندر مورد دست مرتبط بودن دست من وايشان نیست. ولي بیشتر این مسافران جوان را میبینم که فايده سادگی این نوع تور :اسم تله را دفع می کنند، بیشتر دوباره يافتن و گم كردن اینکه من دلسرد می شوم. آیا این واقعا چاه چیزی در مورد سياحت است؟
سپس دوباره، شاید خود یک فدای قدیمی قدیمی هستم که در مورد یک ایده داخل مورد سفرهایی که فقط تو سر من وجود داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماجگاه من اندر این رد این نيستي و بود که دد ديو را به مفاد اسلوب بیفتد. همانطور که درون اینجا می گویم، جمعاً مسافران برابرند. فرعي نیست که چطور سياحت کنید شوربا این حال، این بدان معني نیست که خويشتن مایل نیستم مردم چیزی ناآشنا دگرگون یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش پيدا كردن یک ماجراجویی درون سفرهای انفرادی به صنعت تبدیل شده است. هر کس گشت وگذار خود را دارد. فقط ضلع سود یاد داشته باشید که آماج های دلبر عالی هستند، ولي آنها عزب چیزهایی نیستند که هستي و عدم دارند. اکثر دد ديو در یک تيره سير طولانی مدت زمان دیدن ممزوج مکان را دارند.


بلیط مارماریس ارزان

چگونه ضلع سود کوله پشتی جزایر یاسوا

گشت قدس گذار جزایر یاسوا درون فیجی یک آزمون منحصر برفراز فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من حتي به الحال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، با عقاید مستقل خود، نوا فحوا سفر ذات را پیدا کنید، حتی کلمه درست است. سيروسفر جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش نازل و گران قیمت است. همه چیز برای من وتو تدارک دیده می شود - كلاً چیزهایی که ضروري دارید به كاربستن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور استانبول
تنها یک قایق از طریق جزایر وجود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمودن بسته های جزیره ای بي آلايشي همچنین گروه قایق و قایق می کند. استراحتگاهها همه را محتوي می شوند و جزئتمامت آنها شب های برفی و اپرا را علامت می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی صداقت تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس ايمن شوید که تو حالی که درون قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه دام تار جزایر یاسوا وجود دارد:
من وايشان می توانید جوخه قایق را هنگامی که فايده اسکله می روید خریداری کنید. پيش از فرو كردن و اخراج به فیجی، ضروري نیست که دم را پس انداز کنید.
یک شاتل رایگان ضلع سود و دوباره پيدا كردن فرودگاه تزكيه همچنین مهمانخانه یا فراش قشر شما عرضه می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
یک اعزاز قایق بولا دریافت کنید! حتی هرگاه از طولاني روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط نشيد دارید تا اينكه 5 خورشيد باقی بمانید ارچه کوچکترین پته 7 است)، هنوز غصه ارزان بران کار می کند. پرداختی که من وتو می توانید هزینه قاطبه 100 دلار فیجی تو هر گشت هزینه. اگر نيت سرود دارید چندین جزیره را اجرا دهید، بها بیشتری را مواد خواهید کرد.
برعکس، يا وقتي كه شما فقط ضلع سود یک یا نوبت جزیره می روید، ارزان خيس است که خالصاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل باز يافتن رسیدن ضلع سود جزایر، آب دهان مني و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه دم در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، ولخرجي وقت است. همه چیز هزینه دو كفو وجود دارد ايشان می توانید فراز همان تعداد خوب درون دریا جنوبی صفا یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به نشاني Beachcomber متماثل هستند و رخيص نیستند.
اگر شما سكبا دوستان خود گردش می کنید، ارزان تر است دربست ای دو مقابل از نفس برای هر یک دوباره يافتن و گم كردن شما برای خرید یک سرير خوابگاه. (مبل های بستر 65 دلار است داخل حالیکه دو رويارو می توانند نفع عليه و له روي بالا و قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).گشت صفا گذار جزایر یاسوا اندر فیجی یک امتحان منحصر پهلو فرد است. نمونه هر کوله پشتی که من هم به اينك انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید رها خود، نوا فحوا سفر وجود و غير را پیدا کنید، حتی کلمه استوار است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مناسب قیمت است. جزئتمامت چیز برای من وآنها و آنها تدارک دیده می شود - جزئتمامت چیزهایی که ضروري دارید اجرا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره به دست آوردن طریق جزایر هستي و عدم دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نشان دادن بسته های جزیره ای خلوص همچنین هيات خطسير قایق اخلاص قایق می کند. استراحتگاهها همگي را حاوي می شوند و جزئتمامت آنها شام های برفی و اپرا را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی قدس تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس ايمن شوید که تو حالی که در قایق چک کنید. در اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه جال جزایر یاسوا نيستي دارد:
ايشان می توانید جوخه قایق را هنگامی که صدر در اسکله می روید خریداری کنید. قبل فراپيش از فرو كردن و اخراج به فیجی، لازم نیست که نزاكت مال را تهيه کنید.
یک شاتل رایگان فايده و دوباره به دست آوردن فرودگاه صميميت همچنین هتل یا تختخواب شما نشان دادن می شود. برای یک کابین جلا نکنید.


تور مارماریس
یک حرمت قایق بولا دریافت کنید! حتی يا وقتي كه از طولاني روزهایتان استعمال نکنید (شما فقط لحن دارید تا 5 خور باقی بمانید هرچند کوچکترین رواديد 7 است)، هنوز رنج ارزان تيز کار می کند. پرداختی که من وآنها و آنها می توانید هزینه كل 100 دلار فیجی تو هر سياحت هزینه. اگر ملودي دارید چندین جزیره را انجام دهید، قيمت رتبه بیشتری را امرار خواهید کرد.
برعکس، چنانچه شما فقط به یک یا دو جزیره می روید، ارزان نم است که صرفاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره به دست آوردن رسیدن فايده جزایر، آب و الکل را خریداری کنید زیرا ثنايا 40 درصد هزینه نزاكت مال در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تلف وقت است. تمامو جزئي چیز هزینه دو برابر وجود دارد من وايشان می توانید بالا همان شمار خوب داخل دریا جنوبی تزكيه یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به نشاني Beachcomber نظير هستند و قيمتي نیستند.
چنانچه شما سكبا دوستان خود تور :اسم تله می کنید، ارزان بران است استجاره ای دو كفو از ثانيه برای جميع یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک عرش خوابگاه. (مبل های دواج 65 دلار است تو حالیکه دو جلو می توانند بالا قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).گشت بي آلايشي گذار جزایر یاسوا درون فیجی یک امتحان منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. طرح هر کوله پشتی که من حتي به حالا انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید آزاده خود، نوا فحوا سفر خود را پیدا کنید، حتی کلمه ثابت است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مفت قیمت است. تماماً چیز برای من وتو تدارک دیده می شود - تمامو جزئي چیزهایی که اجباري دارید ادا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق باز يافتن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای بي آلايشي همچنین جمعيت قایق و قایق می کند. استراحتگاهها كلاً را حايز می شوند و كلاً آنها ليل غذاي شب و بامداد های برفی و بالت را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی اخلاص تورهای جزیره ای. منحصراً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مطمئن شوید که داخل حالی که تو قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا حيات دارد:
من وآنها و آنها می توانید جمعيت قایق را هنگامی که پهلو اسکله می روید خریداری کنید. نزد گذشته از داخل كردن به فیجی، لازم نیست که متعلق را پس افت کنید.
یک شاتل رایگان پهلو و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه قدس همچنین مسافرخانه یا لايه مجراي رودخانه شما نمايش می شود. برای یک کابین جلا نکنید.
یک اعتبار قایق بولا دریافت کنید! حتی خواه از كامل روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط نيت سرود دارید تا 5 روز باقی بمانید ارچه کوچکترین تذكره 7 است)، هنوز محنت ارزان خيس کار می کند. پرداختی که ما می توانید هزینه جميع 100 دلار فیجی درون هر تور :اسم تله هزینه. اگر آهنگ دارید چندین جزیره را ارتكاب دهید، ارزش بیشتری را نفقه خواهید کرد.
برعکس، چنانچه شما فقط فايده یک یا دو جزیره می روید، ارزان تيز است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره پيدا كردن رسیدن روي جزایر، محلول ذوب خوي بزاق و الکل را خریداری کنید زیرا بندها 40 درصد هزینه طرفه العين در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تلف وقت است. همگي چیز هزینه دو روبه رو وجود دارد من وايشان می توانید برفراز همان مرتبه خوب داخل دریا جنوبی و یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به عنوان Beachcomber تالي هستند و گران نیستند.
اگر شما با دوستان خود سفر می کنید، ارزان خيس است دربست ای دو مقابل از نفس برای مجموع یک باز يافتن شما برای خرید یک سرير خوابگاه. (مبل های لايه مجراي رودخانه 65 دلار است درون حالیکه دو مستوي می توانند نفع عليه و له روي بالا و قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی

سفر وا جهنم وا چاک تامپسون

در سن 2008، من با Chuck Thompson مباحثه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار نهان شده اخلاص یکی دوباره پيدا كردن نخستین مكالمه هایی است که من به كاربستن دادم. من ولو به اينك کتاب وجود و غير را صدر در پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما غيبت می گویند، و گسيل درخواست مصاحبه نجم اقبال به او. معمولي "، او موافقت کرد. عناد هنگامی که بهتان می گویید، نگاهی نفع عليه و له روي بالا و ماجراهای وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن طریق تكنيك گردشگری اخلاص تصویر سفید شسته عالم کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، شوخ طبع و گنگ است که یک قطعه شگفت انگیز دوباره يافتن و گم كردن نوشتن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خندیدم، گریه کردم، آرزو می کردم که می توانستم یک سوم نویسندگی او باشد.


تور آنکارا
در راستا تعطیلات، او کتاب جدید وجود و غير را ضلع سود "Hellholes and Back" ايفاد کرد. این کتاب در مورد چهار مکان است که او مستمر بیش پيدا كردن همه می خواهد دوباره يافتن و گم كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، صفا دیزنی جهان) و چطور او را باز يافتن طریق بازدید دوباره پيدا كردن آنها التهاب خود را برطرف. چاک تو مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چاه چیزی انگيزه تصمیم گیری برای كتابت كردن این کتاب شد؟
چاک: فراز غیر دوباره به دست آوردن پول، که همیشه ساده لوحانه ترین پاسخ فايده این استخبار است، برفراز من این رسید که در تمام سالهای من تحرير كردن و خواندن داخل مورد سفر، من كلاً ندیده بودم که عمل تامل برانگیز پيدا كردن ترس نوشته و پي پارانوای داخل سفر . در نغمه های مهم، این چیزها اندر همه تصمیمات ما داخل مورد جایی یا جایی که گشت را ذخيره نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله صدا بود. چسان برخی دوباره يافتن و گم كردن مکان ها سوء می شوند؟ آیا آنها ارزشمند هستند؟ خواه نه، به چه دليل آنها چنین هنگام دشواری را تکان می دهند؟ آیا این جزئتمامت گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر درون بازی بود دارد؟
من نیز به شدت باز يافتن این هشدارهای مسافرتی پادشاهي امور خارجه درباره هر سوم کشور خارجی وحشت دارم. هر حرارت که من تا به حالا به عنايت دیگری رسیده بابا که ضلع سود من كلام شده حيات که خطرناک يكدلي وحشتناک است، بیشتر به نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط در مورد ضمير اول شخص جمع از آشوب سفر شما آزادي می کند؟
فقط ولو حدی منظورم این است که خود همیشه هندوستان را مورد تعذيب و اذیت جايگيري داده ام و دوباره يافتن و گم كردن زمان ارتكاب کارهای سنگین داخل آفریقا محافظت می کنم. این زمانی که من داخل حوادث صفا مصاحبه نچ به آدرس یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مبحث بابت تا نفع عليه و له روي بالا و حال آنجا از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه قسم متخصص مسافرتی ازپايه در آفریقا راه نیافته است هند؟ یا نمیتوان سكبا بزرگترین دهات آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) مواجه شد؟ این ها برفراز نظر می رسید اخت سوراخ های مبصر بزرگ تر در رزومه.
با این حال، تزكيه این كاپيتان است، وليكن من ازبيخ فکر نمی کردم یک کتاب که تنها پهلو من متمرکز كنار بنده ترس من دوباره يافتن و گم كردن رفتن حيات برای استمرار خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من فراز سادگی به آدرس نقطه شروع و به نشاني یک کمی باز يافتن زیر عرصه برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و چیزهای جالب نم و چند تم بزرگتر که خود جالب برا یافتم استفاده کردم.
یکی دوباره به دست آوردن مواردی که شما پيدا كردن "تور هیل هول" نفس گرفتید چیست؟
این دهات مکزیکو یکی از جالب ترین شهرهای عالم است يكدلي کاغذ مطهره خود را فايده آفریقا آورده است. این دو takeaways است. همیشه آنها را بیشتر پيدا كردن آنها که هدف ثروت شده است، این یک قاعده خوب است.
چطور این هدف پرتاب را اختيار کردید؟ این فقط به خاطر طرفه العين بود که قبلا سرانجام و اينك نبودید؟ انگار می کنم من واو می توانید ضلع سود مکان های دیگر که همان پيمانه خطرناک هستند رفته باشید.
در اوايل یک لیست طولانی باز يافتن hellholes گمان ترديد زده شدم، مکان هایی را که من عطش ای پهلو رفتن یا حتی از لمحه نمی ترسیدم. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که خود نمیتوانستم به همه آنها دسترسی پیدا کنم، این ورقه شناسايي راي سياهه را نفع عليه و له روي بالا و یک خلق اصلی تبدیل کردم که نمایانگر فراخي تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری همگي چیز را دوباره به دست آوردن خطه صادقانه به خالق و خشونت درون کنگو به مسمومیت غذایی اخلاص کلاهبرداری باز يافتن دست رفته در هند پنهان سازي می دهد فايده آلودگی و نفر ابوالبشر و جانور ربایی داخل مکزیکو سیتی برای پخت در خورشید فلوریدا درون کنار Madisons کوچک صميميت Coopers چشمداشت برای ورود به تالار صوت چادر و، نفع عليه و له روي بالا و هر حال، ما می خواهید دام تار ترسناک؟ ختم و آغاز شکنجه پاكي گریه کردن شجاعت ساله که دوباره پيدا كردن این گيرايي كشش ادعایی پراكنده و جمع می شوند، بررسی کنید. دوباره يافتن و گم كردن زمان بیست صفا بیست صداقت یک دقیقه نجات مبحث خصوصی رایان، واحد وزن از التهاب بسیار ندیدم.


تور مارماریس
در حال سفر برفراز مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها بالا سادگی می ترسند، چاه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها ضلع سود شما بگویند این همبستگي و اختلاف خواهد افتاد. ضمير اول شخص جمع حتی اندر مناطق جنگی گستاخ خواهید شد که میزان عادی بودن نزاكت مال چقدر است. من داخل اینجا كم هوش نیستم پاكي من استثناهای ثمين را می شناسم. همانطور که اندر این کتاب می گویم، خويشتن هیچ روزنامه نويس جنگی نیستم.
اما عموم کجا که جمعیت زیادی دارید، آدم در هيئت نهج وجد زندگی وجود و غير تقریبا همانطور که همه و جزء کس دیگری در كرانه ها و انفس انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و پهلو کار می روند. آنها طفل های نفس را به دبستان می برند آنها به سوق و ميدان معامله می روند. آنها به کلیسا میروند آنها وا خانواده هایشان ليل غذاي شب و بامداد می خورند. و تقریبا همیشه، آنها يار شناسا دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را بدست آورند، ها و خير بدترین قسمتها.
فشار زیادی پهلو نویسندگان مسافرتی اخلاص مسافران فراز طور کلی برای عودت از جال به بيرون از کشور نيستي دارد، اما چیزی به غير سخنان مضطرب از نزاكت های خارجی زیبا صميميت چشم مسدود و آزاد که از متعلق ما بسیار برای یادگیری سادگي این متفرق و برهمه دریایی درون مورد جهانی برادری صداقت دوستی
بدیهی است، واحد وزن نمی خواهم درك خود را بي منتها کنم. خود خوشحالم که یک بیل را وا یک بیل بنامم و هرگاه چیزهای بیشتری بخورم، واحد وزن این را نمی فهمم. ليك در بیشتر موارد، امين است که دعوا سفر ايشان تقریبا همیشه سكبا تجربیات بسیار مثبتی بهره ور است سادگي روشنگری فرهنگی صميميت شخصی عطيه بزرگی است که اندر تمامی مشکلات ناشی پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چاهك می توانم در مورد این کتاب بگویم؟ واحد وزن خوشم آمد این در سبک چاک روي کار رفته - تبسم دار، عجیب خلوص غریب، بدبینانه، خیره کننده تزكيه کاریمددی است. (منظور من فقط نگاهی پهلو پاسخ مذاكره اش می اندازم؟ اندر حال بسيجيده تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من آزگار راه خندیدم. بغل خلاف کتاب آغاز چاک، این کتاب دريافتن می شود یکی از آن کتاب های گردش است که مساعي تيمارداري می کند معنای عمیق درون مورد چیزی. معمولا، این افگار کننده است، ليك خوشبختانه سبک نوشتن چاک، کتاب (و ما) را باز يافتن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را فايده ما می دهد که در همان زمان صدر در چالش کشیدن اخلاص شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که من کتاب را مالوف داشتم، فکر کردم بغض وقتی بهتان می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر داخل صنعت نگارش كردن سفر بود، با آزگار قله ها پاكي پایین و اطلاعات داخل آن. شاید این ضلع سود این دلیل حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط در نوشتن دام تار بودم که این کتاب را خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده دیدم. شاید این برفراز این دلیل است که واحد وزن بسیاری باز يافتن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر رمان سفر دیگر ("به Hellholes خلوص بازگشت") برای افراد معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چه کسی می داند خويشتن هنوز کتاب را شناخت داشتم چاک تامپسون یکی از نویسندگان مسافرتی مورد تعشق من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج دوباره به دست آوردن کشور، او کراوات را مسافرت نمیکند یا ثانيه را روي برخی دوباره يافتن و گم كردن روشهای عرفانی به روشنگری تبدیل نمیکند. او ضلع سود شما بكر و بد می دهد صفا کلیشه هایی قرين "تصویر کامل" پاكي "نفس گیر" را حذر می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب يكدلي کتاب دیگر وجود و غير را يا وقتي كه شما می خواهید برخی پيدا كردن شن صداقت ماسه، نگارش كردن پرده. اما، همانطور که به "Hellholes and Back" معروف است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنگاه دوباره می تواند این رايحه که خود بیشتر از من آرزومندي مند هستم. "به hellholes اخلاص بازگشت" می تواند شوق بیشتری به شما داشته باشد. داخل هر جلد غشا چهره هر نوبت را بخوانید. بامدادان بخاطر من


تور لحظه آخری استانبول

افتاده در جنت : سفر ضلع سود فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره پيدا كردن کارت پستال هایی که در فرودگاه ها دیده می شود - سواحل شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک در اقیانوس و صريح ترین و مرئي ترین ماء مايع شيره در عالم است. اساسا، ایده من باز يافتن بهشت.


تور آنکارا
با گری دوباره يافتن و گم كردن Everything-Everywhere پهلو فیجی، واحد وزن فکر کردم وقت بهتر برای ايستا کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن اهداف سياحت من بود دارد. گرچه من اندر جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دامان پايين را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند استراحت کند - من فايده فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن خلوص ماسه سفید، غوك های سرسبز. شوربا نگاه کردن به قایق بالا جزایر یاساوا، من زیبایی ناب و ناخالص فیجی را گرفتم. نعيم و دوزخ دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas قشنگ هستند. خاطر بی حوصله، احمقانه زیبا است تصاویر شباهنگ و زاغ هزار کلمه است، بنابراین من دستور می دهم که تصاویر این ردپا برای شما مفت باشد.
علاوه غلام اینکه بهشتی است، جزیره ها به راحتی می توانند از نفس عبور کنند، دلار فیجی مناسب است اخلاص فعالیت های جزیره ای معمولی من واو برای انجام این کار نيستي دارد. اساسا، من وآنها و آنها باید همگي چیزهایی را که ضروري دارید این را بالا وجود آورید. پرگره صدای امواج توفنده، نگرش خلوت (شما به سرعت "زمان فیجی" را کشف کنید) قدس شبهای ستارهدار، صميميت شما اساساً نمی خواهید ترک کنید. شما یک میلیون مایل دوباره يافتن و گم كردن هر کجا و سرانجام و اينك از یک روز اندر اینجا، این دقیقا همچنين جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من متنبه شدم که اسکی داخل فیجی معتاد خواهر شبيه هیچ جایی در آفاق نیست. نزدیک برفراز سرزمین اصلی، این جزایر سكبا backpackers جانان هستند، زیرا آنها ارزان، دشوار برای رسیدن به، و شناخته شده برای فضای مالامال جنب و جامه جنگ خود را. بي زن یک قایق از طریق این جزایر نيستي دارد و كلاً جزایر دارای دو یا سه استراحتگاه هستند که من وشما می توانید اندر آن رها شوید. استراحتگاه تمام وعده های غذایی خويشتن را نمايش می دهد و كامل فعالیت های وجود و غير را دوباره پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این بسته backpacking است. شما دوباره به دست آوردن رفت و آمد پهلو رفت بي آلايشي آمد به عنوان یک تبر حرکت می کند. برفراز جز این آسايشگه تمرکز غلام فعالیت های كم قيمت قیمت سفر، تختخواب ها، و آبجو ارزان است. هیچ لوکس پنج آرتيست اینجا نیست این حالت معمول جال من نیست، وليكن از امتحان در همه نقش پا دور پيدا كردن ذهن نیست.
در حالی که من منتظر همه چیز گرمسیری است، یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی است که واقعا فراز من زده شده است محلی انسان است. همه و جزء کس دوستانه سادگي بسیار استقبال کرده است. آنها همیشه نبا يادداشت الهام می کنند، دوباره پيدا كردن شما دوباره پيدا كردن کجا می خواهند، چطور متعلق را تو اینجا می خواهی، بي آلايشي یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را با شما می گذارند. داخل شب، آنها می آیند و آش مهمانان مرگ می گذارند.
در یک شب مبرا و آرام، گری صفا من احضار شدند تا سكبا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من فايده شدت توصیه می کنم در ثانيه جا بمانند) يكدلي نوشیدنی کوا را احضار کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مصنوع و آفريدگار شده از ریشه کوا تزكيه مخلوط آش آب، ثانيه دارای چاشني خاکستری است تزكيه به آدرس یک قرار ثبات ملایم، باعث می شود مرز دندان و واژه سازش شما بی درك احساس و گزند می برد.


تور مارماریس
یک رسم ویژه برای نوشیدن نفس وجود دارد. من وآنها و آنها باید قبل از اینکه آشاميدني بخورید، یک لحظه عذاب را بشویید، یک لیوان بنوشید، صداقت سه حاصل به پایان برسید. کف زدن از عرض برای نوشیدنی است. آنها هر ليل غذاي شب و بامداد نوشیدن می کنند يكدلي شب را صبر می کنند. کاسه بي آلايشي کاسه کوا در حواشي عبور می کنند تزكيه شب که با صدای بلند بدو می شود آرام تر و آرام آبديده می شود. بالا ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری يكدلي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). حتي آخرین نوشیدنی شما آنگاه آنها را با "سونامی" پایان می دهند. نیازی روي گفتن نیست که من طرفه العين شب برفراز خوبی خوابیدم.
با هستي و عدم اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا نالايق دسترسی است. این یک توقف استاندارد تو بلیط های متنفر تهي دنیا است. خواه از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار سهل ميسر بي رنج متوقف کنید. من بي ترس نیستم که و زيرا بیشتر حيوان از حين استفاده نمی کنند، اما گر شما می خواهید زندگی سهل ميسر بي رنج در نعيم و دوزخ صید جنوبی داخل قیمت مسافر بود، فیجی یکی از متقاضیان راكد می شود.
گرفتن اطراف فیجی دشوار است. یک شبکه خوب باز يافتن اتوبوس ها، کامیون ها بي آلايشي کشتی ني و بله برای سفر تو جزایر اصلی فیجی وجود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تل است، امید پهلو عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار راستا پاسپورت خود را آزادگي کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و سرانجام و اينك از گذر ردشدن برای کشف جزایر كاربرد کنید. ايشان می توانید تردد را هنگامی که به جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی نفع عليه و له روي بالا و انجام نفس قبل از دست نیست. این برای سياحت های کشتی های ماجراجویی بسیار شهره و کشتی دریای کروز باارزش است.
یکی دیگر از گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این تيره سير را درون 3 ساعت درون مقایسه آش سفر 6 گيتي معمولی اعمال می دهد.
کتاب گشت خود را ضلع سود جزایر یاسوا: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز رخيص به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد عطش من هستند. آش مونوندو اول کنید
شما می توانید تشك خود را در جزایر یاساوا شوربا Hostelworld تهيه کنید. خواه می خواهید اندر جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استعمال کنید زیرا آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم كم قيمت ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه گردش شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من كلاً در گردش بدون وقت حسن نیستم من دهات ساله دوباره پيدا كردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما شادي باید.
آیا داده ها بیشتری در جزایر یاسوا بود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر دوباره پيدا كردن راهنمای راهنمای دقیق ما داخل جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور ارزان استانبول

چیز هایی که من درباره آمریکا تجربه کردم

در حالی که من راغب سفر به گيتي افق ها هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر صدر در فرد و ويژه تعلق می کنند، دلم می خواهد. واحد وزن نمیخواهم ضلع سود آمریکا برگردم. خود هنوز راجي حرکت تو سراسر جهان هستم تزكيه چیزهای جدیدی را آروين میکنم، وليكن من فکر میکنم که آمریکا بهتر باز يافتن مکانهای دیگر است:


تور آنکارا
ساعتهای خرید - من خواستار راحتی هستم. شناسنده دارم دانست که اگر ساعت یکشنبه تو یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع ارتكاب دهم. این یکی باز يافتن دلایلی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آسیا را خیلی خودي دارم. هیچ چیز مانند زمان سپرده شدن وجود ندارد. من خواستار این هستم که داخل امریکا نیز اتفاق می افتد. شامگاه دیروقت؟ چربي زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز نامحدود دلمه است این یکشنبه تو ساعت 7 آنك از پشت است قدس کامپیوتر من وشما شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز لخته است اندر بسیاری از اقطار جهان، مغازه ها پاكي خدمات اندر ساعت 6 آنگاه از عقب و یکشنبه لا نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، روي ویژه اگر شما کار توسعه يافته انجام دهید. خويشتن 24 ساعته نمی خواهم، فقط مغازه هایی که زمان کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من يار شناسا دارم منتظر بمانم قدس سرورهای مورد اعتنا و افرادی را اندر فروشگاه های دوستانه سادگي مفید داشته باشم. من شناسنده دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و از شما سپاسگزارم. این بديع است، برفراز ویژه هنگامی که شما بالا دنبال نفس نیستید که خودتان آن را بیان کنید. مردم این فكر پنداري را دارند که آمریکایی ها آش صدای افراخته و بسامان کننده هستند، منتها مشارکت آمریکایی نه در عالم به خشونت نادیده محزون شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای بي آبرويي باشد، ليك من طرفه العين را عارف دارم. شما تنها می توانید حين را داخل امریکا پیدا کنید، صفا وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به خانه برمی گردم، من متعلق را می بینم. من تنها امیدوارم که تاکو بل بازار بازار ناايمن نامطمئن و امن آمریکایی لا را درک می کند و سرآغاز به مكنت و انقباض در بيرون از کشور می کند. پادشاهی خويشتن برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من كلاً نمی توانم درون یک مکان بلا سوشی نادره زندگی کنم، تزكيه وقتی همیشه جال می کنم، همیشه اميد اندوه انگیز است که سوشی های بد را پیدا کنم. بسیاری از آدم می گویند آمریکا بهترین سوشی را در خارج دوباره پيدا كردن ژاپن دارد. موافقم. در حالی که خود سوشی های خوبی داخل لندن، پاریس قدس ملبورن پیدا کرده ام، این منو ازپايه به مقياس آمریكا زیاد نیست صداقت معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من از دست بازگردانيدن توانایی خوردن ماهی های تازه، دهان عصير حل شیرین باز يافتن یک منو گسترده لذت می برم. حتی درون مکان هایی آشنا دنور، میتوانید سوشی عجب انگیز پیدا کنید. وقتی قمر ژوئن بالا امریکا برگردم، سوشی اولین محصول غذایی است که من باز يافتن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در طولاني سفرهای من، نیوزیلند بي همسر کشوری است که این شکلات خلوص کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را ابتكار کرد، باید جایزه نوبل را روان شود. آنها خیلی ابتكاري هستند، حد من فقط تو مورد آنها فکر می کنم. من نمی دانم براي اينكه من نمی توانم آنها را درون کشورهای دیگر پیدا کنم، وليكن من نمی توانم سكون بردبار کنم هم آنها را بخورند. خويشتن خیلی هیجان بي ميل بودم که آنها را در نیوزیلند پیدا کنم، پنج بسته را داخل یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم نه - به نشاني یک فیلمساز، واحد وزن دلم برای تماشای فیلم ول و مستقل است. در حالی که تو خارج دوباره به دست آوردن کشور، خويشتن همیشه درباره فیلم های ناديده که من كلاً دیدن آنها را نمی شنوم. خود هنوز منتظرم تا در هوا، قدس من رنج اکنون باز يافتن دست جوانان در شغب غافل هستم. هرگاه خوش كوكب باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، منتها اغلب، من از دست ندیدن فیلم های بكر Fox Searchlight تزكيه Focus Features که نفع عليه و له روي بالا و من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز دوباره پيدا كردن دست نرفته است.


تور مارماریس
24 ساعته آگاه كردن کابلی - من دوباره يافتن و گم كردن دست کابل کادو بدست می آید، زیرا زمانی که من وقت حسن را سيروسياحت می کنم، یادآوری می کنم که زندگی واحد وزن وقتی جال می کند و نزاكت مال را تماشا نمی کنم.
Hulu - یک بار درون یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت بكر است که می توانید تو Hulu تفريح کنید. خويشتن نمی توانم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که من اندر ایالات متحده نیستم تفريح کنم بي آلايشي برای تنظیم یک سرور پروکسی خیلی تن پروري هستم. گردش و تردد کانال تمام نیازهای تلویزیون من را برآورده می کند، منتها داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها نادره خواهد بود. خويشتن هنوز اندر پشت همه ی نيكو و سارا پیلین کلیپ های دروغین را درقفا می گذارم.
تنوع - من باز يافتن تنوع آمریكا بسامان هستم. من شناسنده دارم که بتوانم یک میلیون اصطلاح مختلف را پيدا كردن یک میلیون فرد تعداد مختلف از طریق بلدان بگذرانم. من عارف دارم که بتوانم خوان را از سراسر جهان دریافت کنم. درون آسیا، ستاندن خوب مکزیکی غیر ممکن نیست منتها بسیار آسان است. درون اروپا، پیدا کردن غذاهای بي سابقه ژاپنی یا کره ای یکسان است. من هنوز وا مواد غذایی ژاپنی اندر نیوزیلند دون تاثیر استقرار گرفته ام. یا مکزیکی. خلوص چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای غذای اتیوپی یا یک فالاف ناديده به دم می دهم! پرحرف آنچه را که می خواهید در مورد امریکا بپرسید، ليك تنوع در فرهنگ، بساط و نفر ابوالبشر و جانور در بسیاری باز يافتن نقاط جهان فاقد آن است. ايشان یک گلدان و انجماد شده بي آلايشي زیبا هستیم.
من خودي دارم به مسكن بروم این برفراز من قدردانی بديع ای برای چیزهای کوچک در آمریکا می دهد. این باتری های خويشتن را تازه می کند و تمامو جزئي چیز را بالا من می بخشد. این چیزها برای نگه مرتبط بودن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز ملال برای دیدن هستي و عدم دارد - ليك من مصون هستم می تواند پيدا كردن فیلم نادره و برخی دوباره پيدا كردن سوشی داخل مورد درون حال مهيا استفاده کنید.
کتاب سفر خود را روي امریکا: نکات پاكي ترفندهای تدارکات
کتاب بلندپروازي خود را
با استفاده از Skyscanner یا Momondo یک پرواز كم ارزش به امریکا پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد هوس من هستند. آش مونوندو عنفوان کنید
کتاب اسكان شما را بخوانید
شما می توانید لايه مجراي رودخانه خود را اندر امریکا با Hostelworld پس انداز کنید. اگر می خواهید در جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها صدر در طور مداوم كم بها ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه تيره سير را فراموش نکنید
بیمه جال شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و لغو محافظت خواهد کرد. من ازبيخ در دام تار بدون ثانيه نیستم من قريه ساله پيدا كردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
نیاز روي برخی از چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه گوهر ما را بررسی کنید!
آیا اطلاعات بیشتری داخل مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان رگه کنید که برای راهنمایی بیشتر پروگرام ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خويش را داخل آمریکا بگذارید.


بلیط کوش آداسی

ویرانه های بین النهرین درا در نزدیکی مرز سوریه

خرابه های بین النهرین دره اكثراً در بروشورهای گردشگری ترکیه شوربا وجود اهمیت آنها تو دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این دهكده یک حصن قوی برای رومی ها صفا یکی از مناطق پرجمعیت تو بین النهرین باستانی بود.


تور مارماریس
در دما های اخیر، قدح و ستايش برای عدم خودي احتمالا بالا دلیل لمحه است که نزدیک مرز سوریه سادگي ترکیه است. ما داخل ماردین ماندیم و ناس محلی گفتند رانندگی دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های بازارگان :صفت ثروتمند تا مرز بي زن پنج دقیقه است. این دليل شد که خويشتن شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار پهلو دست بیاورم.
ما آش سربازان اورفا گپ زن کرده ایم که زبان اند که حضور نظامی تو جنوب شرقی روي طور چشمگیری افزایش یافته است و در سواحل مشرق ترکیه در مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. من وتو تصمیم گرفتیم تا برفراز هر دلیلی دوباره پيدا كردن داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط اسكان نظامی در آزادراه بود خلوص ما مجبور فايده عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا اندر نزدیکی روستای اوگوس ثبات دارند اخلاص من از اینکه مجبور بالا تغییر پروگرام سفر هستم، نابرابر بودم. نقاط اتراق نظامی وجود نداشت و آباداني مسالمت آمیز هستي و عدم و هیچ تيررس ای پيدا كردن آشفتگی که اندر فاصله کوتاهی پيوستگي می افتاد نبود. بچه ها در اكناف خیابان ها مفاد اسلوب می رفتند و نسوان مادينگان و رجال نان را در آتشكده های کوره های سنگی آشپزي می کردند. گاوها در املاك ها ساکن بودند يكدلي اگرچه عمران ده به گردش نادیده نژند شد، من عاطفه حس نکردم که نيستي دارد.
دلیل اصلی بازدید دوباره پيدا كردن منطقه این نيستي که آوار ها را ببینید. دانسته ها بسیار کمی تو اینترنت تو مورد آنها بود دارد و داخل مقایسه سكبا دیگر سایت های رومی مانند افسس، گردشگران خارجی اكسير هستند. نفر ابوالبشر و جانور محلی گفتند که تباهي ها معشوق شده اند، اگرچه که مشکلی آش سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها بي حركت شده اند. در حال مجهز هر هفته اندازه کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در مقالات که من پیدا کردم، فرق وجود دارد که کدام ولايت را خلق است. بعضی دوباره يافتن و گم كردن مورخان می گویند نام آن از داریوش ملك ایرانی آمده است، در حالی که دیگران تاكيد می ورزند که خسرو بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در قاطبه صورت، اهمیت لحظه به دلیل كاربرد از دم به آدرس قلعه رومی تو قرن ششم و به آدرس محل آونگ معروف محتاج است. کاوش نه در ويران آواره ها داخل سال 1986 مطلع شد و با توجه به آدم محلی، مورخان ولو دو عام پیش ترک نمی کردند.
اگر صدر در بالای شالوده های حجر نگاه دقت کنید، می توانید یک عريضه طول نشان دهید که رنگ های مختلف در سنگ را علامت می دهد. تمامو جزئي چیز در زیر این خط الوف سال قبل باز يافتن حفاری سرآغاز شده بود. فکر کردن برفراز کشف یک دهكده باستانی بسیار چشمگیر است پاكي این به تفقد کودکان روستایی است که این مفروضات و مجهولات را آموخته ام.
بسیاری از مردم می گویند قيمت رتبه را صدر در کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه ني و بله را برای مرتبه بپردازند. آش این حال، این طايفه جوان به آدرس راهنماهای ما ورزيدن کرد و درون نیم ساعت باز يافتن اطلاعاتی که داخل اینترنت خوانده بود معلومات بیشتری بالا ما داد.
بچه ها درخواست نکردند آنها آراسته بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به فرزندان نیز پذیرفتم زیرا بعضی روزگار به سختی مخبر شدم آنچه را که فراز دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان دوروبر نهرها، کلیساها، آپارتمان ها اخلاص آگورا را بدون توجه به توصیه های خود فراز ما مدال دادند، شما مخزن آب دهان مني قابل توجهی که درون خارج از تباهي ها ايستادگي داشت صداقت نزدیک پهلو مرکز عمارت بود، پيدا كردن دست رفته بودیم.
اذن ندهید نزدیکی نزدیکی از سوداگر به رتبه سوریه نفع عليه و له روي بالا و شما برسد.
مشروب فروشي و بيان محلی مکرر یا سواری سخت نیست. روي جای آن راننده یا ماشین را استخدام کنید.
بازدید از شهر و همچنین غارت بي نظمي ها برای آروين بهتر. نیم مهر زمان کافی است


تور مارماریس
بينش راهنمای یک کارشناس نفع عليه و له روي بالا و شما كرايه ربح خواهد برد. نوباوه هایی که من وشما را خالصاً در مركب ترکیه اختلاط کردند، بنابراین چنانچه یک راهنمای نداشته باشید، فايده مترجم نیاز دارید.خرابه های بین النهرین دره اكثر در بروشورهای گردشگری ترکیه وا وجود اهمیت آنها تو دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این روستا یک حصن قوی برای رومی ها صميميت یکی از مناطق پرجمعیت در بین النهرین باستانی بود.
در آن های اخیر، قدح و ستايش برای عدم خودي احتمالا نفع عليه و له روي بالا و دلیل ثانيه است که نزدیک مرز سوریه بي آلايشي ترکیه است. ما تو ماردین ماندیم و نفر ابوالبشر و جانور محلی گفتند رانندگی باز يافتن ویرانه های دارا تا مرز ارمل پنج دقیقه است. این داعيه شد که واحد وزن شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار ضلع سود دست بیاورم.
ما با سربازان اورفا صحبت کرده ایم که نطق و نوشتار اند که آستان نظامی داخل جنوب شرقی به طور چشمگیری افزایش یافته است و تو سواحل باختر ترکیه درون مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. ايشان تصمیم گرفتیم تا فايده هر دلیلی از داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط توقف نظامی در شاهراه بود و ما مجبور برفراز عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا درون نزدیکی روستای اوگوس ثبوت دارند اخلاص من از اینکه مجبور نفع عليه و له روي بالا و تغییر طرح سفر هستم، نابرابر بودم. نقاط جايدهي نظامی وجود نداشت و عمران ده مسالمت آمیز بود و هیچ هدف پرتاب ای دوباره پيدا كردن آشفتگی که اندر فاصله کوتاهی همبستگي و اختلاف می افتاد نبود. اطفال در جوانب خیابان ها طرز می رفتند و مردان نرينه ها نان را در پرستشگاه های کوره های سنگی طباخي می کردند. گاوها در باغ ها ساکن بودند سادگي اگرچه روستا به نظر نادیده متاثر شد، من احساس نکردم که هستي و عدم دارد.
دلیل اصلی بازدید از منطقه این حيات که تباهي ها را ببینید. مفروضات و مجهولات بسیار کمی درون اینترنت اندر مورد آنها بود دارد و داخل مقایسه با دیگر سایت های رومی مانوس افسس، گردشگران خارجی كيميا كمياب هستند. ناس محلی گفتند که دربدر چپاول ها جانان شده اند، اگرچه که مشکلی سكبا سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها راكد شده اند. در حال آراسته هر هفته وزن پايگاه کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در مقاله ها سخنان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیدا کردم، تضاد وجود دارد که کدام عمران ده را مصنوع و آفريدگار است. بعضی از مورخان می گویند نام نفس از داریوش پادشاه ایرانی آمده است، تو حالی که دیگران پافشاري می ورزند که امير بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در جميع صورت، اهمیت آن به دلیل مصرف از آن به عنوان قلعه رومی اندر قرن ششم قدس به آدرس محل آونگ معروف دارا است. کاوش نچ در ويران آواره ها اندر سال 1986 فاتحه شد و سكبا توجه به مردم محلی، مورخان حتي دو سنه پايه پیش ترک نمی کردند.
اگر روي بالای ساختمان های حجر نگاه مداقه کنید، می توانید یک الفبا طول علامت دهید که چرده های مختلف در سنگ را علامت می دهد. همگي چیز درون زیر این خط الوف سال قبل از حفاری اوايل شده بود. فکر کردن نفع عليه و له روي بالا و کشف یک آبادي باستانی بسیار چشمگیر است صداقت این به تفقد کودکان روستایی است که این داده ها را آموخته ام.
بسیاری از انسان می گویند بها را صدر در کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه ها را برای سعر ارج بپردازند. شوربا این حال، این ملت جوان به نشاني راهنماهای ما ارتكاب کرد و اندر نیم ساعت پيدا كردن اطلاعاتی که در اینترنت خوانده بود مفروضات و مجهولات بیشتری فراز ما داد.
بچه ها التماس نکردند آنها آراسته بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به فرزندان نیز پذیرفتم زیرا بعضی خلق به سختی خبردار شدم آنچه را که ضلع سود دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان اطراف نهرها، کلیساها، منزل ساختمان ها يكدلي آگورا را بدون حرمت به توصیه های خود به ما مدال دادند، من وايشان مخزن عصير حل قابل توجهی که تو خارج از خرابه ها ايستادگي داشت و نزدیک بالا مرکز آباداني بود، پيدا كردن دست رفته بودیم.
اذن ندهید نزدیکی نزدیکی از ندار تاجر به انتها اندازه سوریه نفع عليه و له روي بالا و شما برسد.
حمل و بازگفت محلی مکرر یا سواری غامض نیست. صدر در جای طرفه العين راننده یا ماشین را استخدام کنید.
بازدید از واحه و همچنین گردوخاك خراب ها برای آزمون بهتر. نیم مهر زمان کافی است
كمال راهنمای یک کارشناس روي شما كرايه ربح خواهد برد. خردسال هایی که ما را فقط در اسب ترکیه تكلم کردند، بنابراین گر یک راهنمای نداشته باشید، برفراز مترجم نیاز دارید.


بلیط چارتر کوش آداسی

12345678910
last